Українська телеведуча Регіна Тодоренко розповіла про проблеми у відносинах з Владом Топаловим. Про це повідомляє портал Вголос.

Українська ведуча, яка одружена з російським співаком Владом Топаловим, розповіла психологу про проблеми в сім'ї.

За словами Тодоренко, вона намагається багато спілкуватися з чоловіком. Однак часто в їхній родині виникають сварки. Переважно молодята лаються через те, що мають різні погляди на виховання дитини.

Відзначимо, що два роки тому у Регіни і Влада народився син Михайло. При цьому влітку 2019 року у них відбулася весільна церемонія в італійському місті Сорренто.

Однак крім цього, в житті Регіни Тодоренко виникли складнощі. По-перше, телеведуча потрапила в скандал, пов'язаний з її неоднозначно зрозумілою заявою про сімейне насильство, яке багато хто сприйняв за victim blaming.

Згодом Регіну Тодоренко позбавили ряду премій і контрактів, було видно, що співачка важко переживає цей період. Це укупі з турботами молодої мами могло привести до турбот в сім'ї.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.