Відоме українське подружжя Сергій та Сніжана Бабкіни щасливі у шлюбі вже понад 10 років та виховують трьох дітей. Широку популярність подружжя здобуло після успішної участі у відомому телепроєкті "Танці з зірками". Зіркова пара крім одного прізвища має ще спільний акаунт в соцмережі Instagram. Сніжана почала користуватися профілем свого чоловіка після того, як шахраї викрали її власну сторінку. Судячи з усього Сергій зовсім не проти цього.

Як передає портал Українці, Сергій Бабкін опублікував спільну зимову фотографію із Сніжаною та додав до неї дуже позитивний підпис.

Співак в дописі повідомив, що дуже щасливий від того, як закінчується цей рік та йому до вбодоби сторізи Сніжани на його сторінці.

"Мені безумовно подобається, як закінчується цей рік! Мені подобається вранці дихати морозним повітрям! Мені подобається засніженість вулиць. Мені подобається Instagram на двох зі Сніжкою. Мені подобається, як вона "пиляє" свої сторіз в моєму Інстаграмі! Подобається, що в цьому році ми багато були вдома і не упускали важливі моменти, пов'язані з нашими дітьми! Подобається, що цей рік відкрив у мені легкість - дивитися на складні ситуації під іншим кутом, зміщуючи акценти. Подобається спостерігати за стрімким розвитком @snezhno_marafon і за тим, яку користь він приносить всім дівчатам! Подобається усвідомлювати, що мені це подобається!" написав Сергій Бабкін.

Тако Сергій розповів, що його очікує ще багато цілей в цьому житті і зазначив, що йом подобається той факт, що він виспався.

"І що такі моменти більше не повторяться! Будуть інші, не менш цінні, але інші! А ще я сьогодні виспався! І це мені теж дуже подобається! Як каже Снєжка в своїх марафонах - потрібно бути чудовими і все помічати!!!" написав знаменитий співак.

Скріншот із Instagram Сергія Бабкіна.

Нагадаємо, що Сергій Бабкін розповів, чому 10 років не святкував день народження.

Раніше Українці повідомляли, що Сніжана Бабкіна в сльозах звернулася до фанатів.

Також ми повідомляли, що Сніжана Бабкіна станцювала запальний танець перед чоловіком не посоромившись доньки.