Епатажна українська співачка Оля Полякова, як і всі зірки шоубізнеса страждає через відсутність концертів із-за пандемії китайського. Артистка неодноразово дорікала владі, через це питання. Але карантинні обмеження пішли на користь співачці. Вона створили веселу кулінарну рубрику "Васадули Вагароде" на своєму Youtube-каналі. Артистка із допомогою своєї молодношої дочки Аліси готує різноманітні страви та показує як добуває продукти на них. Але Поляковій цього виявилося замало і вона вирішила брати масштабністю.

Як передає портал Українці, Полякова разом із зірковими подружками заквасили капусту у прямому ефірі.

Компанію співачці скалала відома телеведуча Маша Єфросиніна та фотограф й експерт проєкту "Супер Топ-модель по-українські" Соня Плакидюк.

Фото з Instagram Маші Єфросініної
Фото з Instagram Маші Єфросініної

Полякова запросила відомих дівчат до свого заміського будинку, де зірки повеселились на славу. Вони квасили капусту, варили борщ та олів’є, а також влаштовували фотосесію у ванній. Не забула й Полякову про дочку Алісу - свою вірну помічницю, яка весь час була поряд.

Фото з Instagram Маші Єфросініної
Фото з Instagram Маші Єфросініної

Загалом дівчатам вдалося заквасити понад 100 кг капусту.

Фото з Instagram Маші Єфросініної
Фото з Instagram Маші Єфросініної

Зазначимо, що сьогодні вранці на своїй сторінці в Instagram Оля Полякова опублікувала сторіз, в якому розповіла про головну біль після вчорашіх гулянь. Це свідчить про те, по "квасили" дівчата добре.

Нагадаємо, що Оля Полякова показала свої "сіті" на Танцях з зірками і осоромилася на всю країну.

Раніше Українці повідомляли, що Маша Єфросиніна назвала імена чоловіків, яких вважає красенями.

Також ми повідомляли, що Оля Полякова одягла відвертий купальник і розкинула довгі ноги перед фанатами.