Українська співачка, телеведуча і актриса Оля Полякова розмістила чергове відео в соціальній мережі. Вона здалася в образі спортсменки і рухалася під всесвітньо відому пісню.

Відповідне відео опубліковане в розділі Stories Олі Полякової в Instagram.

"Королева ночі" здалася в рожевому боді, тонкому поясі на талії і на великих підборах, під якими видно довгі шкарпетки також рожевих квітів. Вона активно рухається і займається спортом на відео, робить гнучкі рухи, вправляється з гантелями.

сторіз Олі Полякової
сторіз Олі Полякової

Також варто відзначити те, що Оля Полякова знялася для цього відео під відому пісню "I Wanna Dance With Somebody", яку виконувала Whitney Houston.

Популярна співачка не перестає радувати публіку своїм струнким тілом і довгими, прямими ногами.

Крім цього, українська співачка підписала відео словами "TikTok", що в свою чергу говорить про те, що вона публікує свої пости і відеокадри в різних сучасних соціальних мережах.

Ні для кого не секрет, що Оля є однією з найуспішніших українських артисток сучасності. Вона збирала десятки тисяч людей на своїх концертах, які пустували і танцювали. Також вона нещодавно виступала в Дубаях для місцевих і авторитетних людей.

Нагадаємо, що популярна артистка Оля Полякова обурена з приводу невиплати компенсації артистам.

Як раніше повідомляв портал "Українці", суперблондинка Оля Полякова звернулася до аудиторії із заявою, що сучасних артистів пригнічують.

Також портал "Українці" писав, що відома українська співачка Ольга Полякова опублікувала смішне відео на своїй сторінці в Instagram.