Колишній організатор концертів діви стверджує, що вона жорстко принижує своїх підлеглих.

Читайте нас у Google News!

Фото Світлани Лободи
Фото Світлани Лободи

Світлана Лобода - одна з найбільш затребуваних артисток всього пострадянського простору. Її нових пісень і кліпів чекають мільйони шанувальників, а гонорари співачки настільки високі, що багато її колег про такі суми можуть тільки мріяти.

Фотографія Світлани Лободи
Фотографія Світлани Лободи

За словами колишнього організатора концертів і гастрольних турів Лободи – Стаса Пшеніцина, такого успіху Світлана домоглася тільки завдяки тандему зі своїм продюсером Нателлою Крапівіною. На думку Стаса, обидві жінки мають паршиві характери, і це він відчув на власному досвіді.

Стас почав працювати з Лободою і Крапівіною в 2016 році, на порозі успіху Світлани. За словами Пшеніцина, тоді обидві жінки поводилися з ним досить інтелігентно. Але як тільки Лобода розкрутилася в Росії, вони з Нателлою тут же, що називається, "зловили зірку".

Світлана Лобода з донькою
Світлана Лобода з донькою

- За час нашої роботи у Свєти змінилося шість адміністраторів, - розповів Пшеницин в інтерв'ю програмі «Українські сенсації» на YouTube-каналі «Гроші». - Отримати вони могли за те, що рушники неправильно розкладені, не включили зволожувач повітря в гримерці. І сама копійчана зарплата була у адміністраторів-сто доларів за концерт…

Я сам потрапляв під психологічний вплив цих двох відьом, які з тебе просто смоктали енергію, а ти робив все, що вони тобі скажуть. І чим більше вони тебе закопували, тим більше ти на все погоджувався через незрозумілого тваринного страху Стас Пшеницин

Фотографія Світлани Лободи
Фотографія Світлани Лободи

Це був якийсь пригнічений стан, почуття постійного Приниження, боязні зробити щось не так... була величезна кількість мату в голосових повідомленнях від Нателли. Наприклад: "якого ... (чому) в Чебоксарах пішов сніг?" Так вийшло, що в березні, коли вони приїхали, в Чебоксарах дійсно пішов сніг. Я не винен у цьому. Але вона мені каже: "Все, п'ять тисяч баксів штрафу, інакше світла не виходить на сцену. Ти мені хочеш артистку заморозити, тварюка ти погана?"

За словами Пшеніцина, Лобода і Крапівіна не раз скасовували концерти, організовані ним, на користь приватних корпоративів, за які артистка нібито отримувала в 3-4 рази більше.

- Тобто, захотілося якомусь багатенькому Буратіно відсвяткувати день народження на Сейшелах, Монако або Майорці. Дзвонять від нього і кажуть: "ми хочемо Світлану Лободу. Скільки це буде коштувати?"Їм відповідають: "75 тисяч євро". - "Та не проблема, ми ще й приватний літак Вам оплатимо!" - згадує Пшеницин.

Світлана Лобода
Світлана Лобода

Нателла дзвонить мені і каже: "Стасик, пішов ти зі своєю Калугою. Ми летимо в Монако, а Калугу перенось куди хочеш...", – продовжує екс-директор Лободи.

А я втрачаю гроші за рекламу, передоплату за оренду залу. Скільки разів Нателла говорила, що вони все відшкодують. Але жодного разу нам ніхто нічого не відшкодував.

Стас стверджує, що Лобода нерідко затримувала концерти. Співачка, за його словами, могла просто півтори години просидіти в гримерці, копаючись в телефоні, поки публіка чекала її виходу.

Пшеницин розірвав співпрацю з Лободою і Крапівіною в 2017 році. Але наслідки від цієї роботи він буде згадувати ще довго.

Світлана Лобода
Світлана Лобода

Коли ми розлучалися, я важив 175 кг. Я пішов у жорсткий запій. З цього запою я опинився на лікарняному ліжку з загостренням панкреатиту, токсичним гепатитом печінки і кровоточить виразкою шлунка. Стас Пшеніцин

Лікарі мені сказали: "Або ти береш себе в руки, ми робимо тобі операцію, поки не знадобилася пересадка печінки, або ти помреш". З того періоду я схуд на 98 кг. на сьогоднішній момент я 11 місяців взагалі не вживаю алкоголь.