Настя Каменських порадувала своїх шанувальників новим відеороликом. Цей запис з'явився на її офіційній сторінці.

Анастасія Каменських є однією з найбільш успішних українських співачок. Вона змогла потрапити в авторитетний чарт Billboard, стала популярною в Латинській Америці, а також знімалася в декількох фільмах.

Дуже довгий час Каменських мала таємний роман з її партнером по сцені Олексієм Потапенком. Минулого року вони нарешті зіграли весілля.

На даний момент Каменських призупинила свої виступи, проте радує своїми шанувальниками рядом фотографій і відеозаписів.

Нещодавно відео з'явилося і зараз. На ньому Каменських обтягнула свою широку футболку і з цікавою мімікою на обличчі, продемонструвала плоский і пружний прес.

Артистка повідомила, що той одяг, який вона одягає вдома, залежить від її настрою. На даний момент їй захотіла носити вільний одяг, в якій вона відчуває себе більш комфортно.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.