Українська телеведуча, письменниця, журналістка, актриса і модель Ольга Фреймут розмістила кілька відеокадрів із закулісся шоу "Танці з зірками" в соціальній мережі. Вона здалася разом з українським співаком Олегом Винником.

Відповідні відео Ольга Фреймут опублікувала в розділі Stories в Instagram.

Українська телеведуча після вильоту з шоу "Танці з зірками " знову здалася в прямому ефірі, але не в якості танцівниці, а в ролі ведучої на балконі, і їй склав компанію також екс-учасник цього шоу Олег Винник.

Сторіз Олі Фреймут
Сторіз Олі Фреймут

У своїй публікації Ольга і Олег готуються до прямого ефіру гучного і успішного танцювального шоу. Вони разом сидять на одній лавці і читають сценарій, вносячи в нього якісь поправки. При цьому, потрібно зауважити, що зірки у відмінному настрої і багато сміються.

"Готуємося до ефіру сьогодні о 21.00. Читаємо сценарій", - прокоментувала відеокадр українська телеведуча.

Крім цього, телеглядачам проекту "Танці з зірками" добре відомо, що Олег Винник покинув проект через те, що захворів коронавірусом.

Також він заявив, що через свою хворобу він залишає проект, віддавши всі свої голоси двом учасникам - Ользі Фреймут і Позитиву.

Ведуча і артист виглядали дуже непогано один з одним, Фреймут була одягнена в чорну сукню, А Винник - в чорний костюм.

Нагадаємо, що українська телеведуча Ольга Фреймут опублікувала відео в соцмережі, на якому показала, як правильно знімати рукавички в присутності дами.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна телеведуча Леся Нікітюк опублікувала відео на своїй сторінці в Instagram, на якому висміяла Ольгу Фреймут.

Також портал "Українці" писав, що популярна і скандальна телеведуча Ольга Фреймут здалася українцям в новому образі.