Відома українська телеведуча Леся Нікітюк здивувала шанувальників несподіваним чином. Ведуча, сидячи в журі танцювального шоу "Танці з зірками", спародіювала свого сусіда по суддівському столу Влада Яму і одягла на себе лисину.

Відповідні кадри Оля Полякова опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

У неділю, 22 листопада, відбувся черговий випуск самого танцювального шоу "Танці з зірками", де четвертим членом журі стала яскрава українська телеведуча Леся Нікітюк. Ведуча вирішила зробити пародію на відомого хореографа, тому одягла лисину, щоб максимально бути на нього схожою.

Дівчина опублікувала фотографію, на якій вона з лисиною на голові одягнена в чорну відверту сукню, тримаючи на собі Чорного лебедя. Крім знімка, Нікітюк показала смішне відео, на якому вона корчила з себе балерину.

"Чого не зробиш, заради публіки, заради вас!В такий той час... Посміхнулися вчора на @tanci1plus1 ??😍 ",- запитала у шанувальників Леся Нікітюк.

Фанати, в свою чергу, відразу почали переглядати публікацію Лесі і залишати під нею масу коментарів.

"О, мля... Леся, Повернись... 😁 😂 ", "креатив креативно 👏 але краса є краса❤️", " так і хочеться натерти вашу лисину🥵 😂❤️", "та посміхалася весь вечір😂 ти затьмарила Влада Яму😂😂😂❤️❤️❤️", "захоплююся вами😍 😍 😍так ніхто не може, а ось ви унікальна!", "Зате з ранку 2години зайвого часу з'явилося 😂", - коментують шанувальники Нікітюк.

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Нагадаємо, що телеведуча Леся Нікітюк одягла відверту сукню і сіла біля пляшки шампанського.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Леся Нікітюк насмішила шанувальників коміксом з Машею Єфросиніною.

Також портал "Українці" писав, що Леся Нікітюк заявила, що вона захоплюється Олею Поляковою.