Дружина українського співака Віктора Павліка Катерина Реп'яхова зізналася, що її чоловік забороняє їй зустрічатися зі своїми друзями чоловіками у вечірній час. Натомість він пропонує їй організовувати такі зустрічі вдень.

Про це Реп'яхова зізналася у програмі "Зірковий шлях". Молода дружина співака додала, що чоловік ніколи не перевіряє її телефон, і практично ніколи її не ревнує. Пара разом вже 5 років, а узаконили свої стосунки вони лише цього року.

Катерина Реп'яхова, фото: кадр з відео
Катерина Реп'яхова, фото: кадр з відео

Катерина Реп'яхова, фото: кадр з відео
Катерина Реп'яхова, фото: кадр з відео

На річницю Катерина Реп'яхова подарувала чоловікові оригінальні капкейки з їхніми знімка. Дівчина зізнається, що чоловік оцінив смачну ідею дружини.

Павлік і Реп'яхова вирушили відсвяткували подію в одному з київських ресторанів. Катерина зізналася, що минулого року, вони навіть придбали обручки.

Нагадаємо, для Віктора Павліка це четвертий шлюб. Від першої дружини Лідії у нього є старший син Олександр. Друга дружина Світлана народила йому доньку Христину. А від третьої дружини Лариси народився син Павло, який помер 7 серпня 2020 року після двох років боротьби з онкологією.