Українська актриса і учасниця проекту "Жіночий Квартал" Ірина Сопонару розмістила фотографію в соціальній мережі. Також вона розповіла українській публіці про нову культуру "театр 360 градусів".

Відповідну публікацію Ірина Сопонару розмістила на своїй сторінці Instagram.

"Гарна новина, гайз, майбутнє вже настало) ви коли-небудь могли собі уявити театр в смартфоні? Я-ні, поки не подивилася виставу" Камінний господар "від інноваційного арт-проекту" Театр 360 градусів"", - прокоментувала свій пост українська актриса.

Також Ірина здалася своїм фанатам на фото, на якому вона, як завжди, ніжна і жіночна, вона одягнена в легку сукню, а її біле волосся красиво в'ється.

Учасниця шоу " Жіночий Квартал" розповіла, що "glo_ukraine "створює нову культуру, поєднуючи технології і класику, завдяки чому українці отримують "Театр 360 градусів".

"Встигніть насолодитися унікальним видовищем безкоштовно до 26 листопада. Можна вибрати зручний час перегляду: 17: 00, 19: 00 або 21: 00. Емоції від побаченого нереальні", - порадила Українська гумористка.

Багатотисячні фанати, які підписані на телезірку, пильно дивляться за її публікаціями в мережі і активно залишають відгуки на кожну фотографію і відео.

"Ірина ві космос) Фото як перехоплена мить))", "красуня моя😍", "не даремно я вибрав Бритіш)", "Цем тебя💋", - прокоментували публікацію фоловери Ірини Сопонару.

Коментарі на пост Ірини Сопонару в Instagram
Коментарі на пост Ірини Сопонару в Instagram

Нагадаємо, що зірка проектів "Квартал-95" і "Жіночий Квартал" Олена Кравець заінтригувала фанатів, опублікувавши відеоролик на своїй сторінці в соцмережі.

Як раніше повідомляв портал " Українці", Керівник "Жіночого кварталу" Олена Кравець опублікувала смішне відео на своїй сторінці в Instagram.