У мережі давно поширюються чутки про те, що актриса Анастасія Заворотнюк збирається з'явитися на телеекрані. Дочка відомої артистки прокоментувала дану інформацію.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Важка хвороба російської актриси Анастасії Заворотнюк наробила багато шуму в ЗМІ. У гонитві за сенсацією журналісти висвітлювали будь-який слух, що стосується життя зірки телесеріалу "Моя прекрасна няня".

Вже протягом року світські оглядачі смакують інформацію, що з'явилася, про те, що Заворотнюк готується з'явитися в ефірі програми на одному з російських каналів.

Однак, якщо вивчити хронологію новин по даній темі, можна зробити висновок, що артистка вже якось дуже довго збирається для відвідування телестудії.

Шанувальники знаменитості вирішили дізнатися у її старшої дочки, чи дійсно Заворотнюк з'явилася на каналі "Росія 1" в програмі Андрія Малахова.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Анна Заворонюк повідомила у своєму "Інстаграмі", що ці дані є неправдою. Спадкоємиця артистки закликала користувачів мережі не вірити "всім цим газетьонкам".

Сім'я Анастасії Заворотнюк як і раніше утримується від будь-яких коментарів щодо того, що відбувається, підкреслила Анна.

Раньше Українці повідомляли, що 49-річна Анастасія Заворотнюк побувала в студії телешоу " прямий ефір" на "Росії 1", ведучим якого є Андрій Малахов.

Інформація про те, що Анастасія Заворотнюк планує відверто розповісти про те, що сталося з нею в ефірі телешоу, з'явилися ще минулого літа. В останні 2 тижні знову поповзли чутки, що готується передача із зіркою "моєї прекрасної няні".

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

За даними джерела, актриса нібито вже взяла участь у зйомках програми" Прямий ефір", при цьому її поява у Андрія Малахова тримали в найсуворішій таємниці від співробітників передачі.

"Нам сказали-виходити з гримерних і адміністраторських кімнат заборонено. Приїде актриса, яку ніхто не повинен бачити", - розповіла Адміністратор компанії, що займається продакшеном.

Якщо вірити джерелу, Анастасія Заворотнюк заявилася в павільйон кіностудії ім. Горького вночі 17 листопада.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

"Нас навіть попросили вимкнути Смартфони", - розповіла адміністратор. Дівчина зазначила, що на студії давно мусувалися чутки про підготовлюваний випуск шоу з Заворотнюк, тому всі вирішили, що вона нарешті все-таки приїхала. При цьому адміністратор додала, що особисто не бачила актрису.