Співак Олександр Пономарьов щиро поділився із «Зірковим шляхом» на каналі «Україна», чому розлучився із Оленою Мозговою. Виявилося, що причиною розриву стала зрада коханої жінки.

Читайте нас у Google News!

Олександр Пономарьов
Олександр Пономарьов

І тоді в програмі «Зірковий шлях» прозвучала версія, з ким саме могла статися зрада. Адже ходили чутки, що у Олени Мозгової був роман із колишнім цивільним чоловіком і продюсером співачки Гайтани – Едуардом Клімом. Тому Олександру Пономарьову безпосередньо поставили запитання про цю людину.

«А до чого тут Едуард Клім?», - запитала журналістка.

«Тому що вона була в нього закохана» - відповів Пономарьов і додав щодо того, чи зраджувала дружина його з продюсером, -Я не знаю, я свічку не тримав. Але мені цього було достатньо».

Той непростий період співак дуже важко переживав, тому що руйнувалася його сім'я. І він навіть спробував пробачити зраду, щоб зберегти відносини. Але не вийшло. За словами Олександра Пономарьова, кохана жінка знову його зрадила.

Олександр Пономарьов
Олександр Пономарьов

«Це було дуже важко, - зізнався співак в інтерв'ю для каналу «Україна». - Мені здавалося, що я міг пробачити, тому що пішов назустріч, і змушував себе забути першу зраду. Але вийшло вдруге, і тоді я зрозумів, що якщо був другий, то буде і третій раз».

Сьогодні Олександр Пономарьов продовжує займатися творчістю і з задоволенням спілкується зі своїми дітьми.