Російська актриса театру і кіно, співачка, телеведуча, зірка серіалу "Татусеві дочки" Ліза Арзамасова розмістила фотографію на своїй сторінці в соціальній мережі. Вона показалася в образі заможної леді на відпочинку.

Відповідну фотографію Ліза Арзамасова опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Російська актриса порадувала публіку своїм образом, вона одягнена в легке літнє плаття і великий рожевий капелюх.

"Отаке ... Ніби сонце залишає веснянки на обличчі, пробиваючись тонкими промінчиками через поля солом'яної (ну нехай не солом'яної, але дуже річної) капелюшки... 🤗 Воно абсолютно не римується з листопадовою погодою, мерзлякуватістю, снігом на капоті машини і стрічкою новин. Все всередині #☀️", - прокоментувала свою фотографію співачка.

Ні для кого не секрет, що Ліза Арзамасова грала роль Галини Сергіївни в комедійному телесеріалі "Татусеві дочки" і стала справжньою улюбленицею російської аудиторії.

І ось через стільки років можна спостерігати за її творчістю в соціальній мережі, і побачити наскільки вона виросла, адже їй в березні стукнуло вже 25 років.

Багатотисячна публіка, яка підписана на російську актрису, пильно стежить за кожним її постом і залишає безліч відгуків.

"Сонячний настрій в листопадову погоду👍","сяйте цим Сонечко м🙏❤️❤️😍😍😍🌹🌹🌹,ви прекрасні💐💐💐💐👏👏👏👏👏👏", "Лізонька, своїм сонячним настроєм заряджаєте позитивом і нас!))) 🤗 💋 🌞 🌞 🌞 🌞 Дуже сонячне фото!!!!💋 ❤ ️ 🤗", "Так! Ваш настрій переб'є всі негаразди погоди🌤 🙏 ☺️❤️", "Ліза ви Прекрасна!!!❤ ️ 😍 🥰 ", "Ліза, я якраз хотіла, написати коментарі про те, що сонячні промінчики, як веснянки у тебе на обличчі і побачила твій коментар🙂 👍", - прокоментували фоловери пост зірки з серіалу "Татусеві дочки".

Коментарі на пост Лізи Арзамасової в Instagram
Коментарі на пост Лізи Арзамасової в Instagram

Коментарі на пост Лізи Арзамасова в Instagram
Коментарі на пост Лізи Арзамасова в Instagram

Нагадаємо, що у мережі повідомляють, що Анжеліна Джолі знімається для нового фільму разом з Томом Харді.

Як раніше повідомляв портал "Українці", російська актриса порадувала публіку фотографією 7-мілетної давності.