Популярна українська актриса і зірка сімейного серіалу "Свати" Анна Кошмал вирушила до Одеси і заінтригувала фанатів відвертим знімком. Молода актриса лягла під ковдру на біле ліжко і виставила напоказ оголені ноги.

Відповідну фотографію Анна Кошмал опублікувала в розділі Stories на своїй сторінці в Instagram.

Судячи зі знімка, який з'явився в соціальній мережі, зірка серіалу "Свати" вирушила в Одесу на відпочинок або ж на чергові зйомки.

Українська актриса здалася публіці в досить затишній обстановці, лежачи в ліжку, під білою ковдрою. Також варто зауважити, як вона грайливо дістала ногу з-під ковдри, в черговий раз показуючи фанатам, що вона у відмінній і стрункій формі.

"Доброго ранку, Одеса! Хоч тут норм посплю", - прокоментувала свою фотографію українська актриса.

Скріншот зі сторінки Анни Кошмал в Instagram
Скріншот зі сторінки Анни Кошмал в Instagram

При цьому, видно, що Анна, судячи з усього, знаходиться в готельному номері, куди оселилася спеціально для відпочинку або чергових зйомок.

Публіка, яка стежить за постами української актриси, напевно в курсі, що вона не так давно їздила на гастролі в Кривий Ріг, щоб продовжити грати в різних спектаклях.

Також ні для кого не секрет, що Анна Кошмал багато працює і дуже багато свого часу проводить на знімальному майданчику, через що їй не вдається постійно проводити дозвілля з чоловіком і маленьким сином.

Нагадаємо, що українська актриса Анна Кошмал поїхала в Кривий Ріг з гастролями і показала незвичайну фотографію.

Як раніше повідомляв портал "Українці", що актриса Анна Кошмал потрясла шанувальників шикарною фігурою в купальнику.

Також портал "Українці" писав, що Анна Кошмал зачарувала свою аудиторію романтичним образом у вечірній сукні.