Українська телеведуча, володарка премій "Телезірка" і "Телетріумф" Лідія Таран оприлюднила фотографії зі своєю дочкою в соціальній мережі. Вони показалися в повсякденному домашньому образі, займаючись улюбленою справою.

Відповідні знімки Лідія Таран опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Телеведуча програми "ТСН" показала своїм фанатам теплу фотографію, на якому разом зі своєю дочкою, сидячи вдома в затишку, малюють картину за номерами.

Лідія одягнена по-домашньому - в картату сорочку і без макіяжу, а її дочка - в теплий білий худі. Ведуча тримає в руці телефон і дивиться на камеру для того, щоб зробити селфі.

"Картина, корзина, картонка... не придбали лише "малєнькую собачонку", Вася за неї😂 Виконуємо всі ваші рекомендації під попереднім постом-купили картини по номерах (мою ще мають доставити), купу промов для організації простору, дивимося ті, що ви нам радили, читаємо (трохи🤧)", - прокоментувала свій пост телеведуча.

Також варто зауважити, як сильно дочка Лідії схожа на свою маму. Це дуже добре видно, особливо на другій фотографії, де вона сидить обличчям перед камерою.

"Але вже класна дівчинка приємна така ділова подружка Пані Ліда", "Абажаю прості, щирі, фото! В них стільки любові, і не вимушеності❤️❤️❤️❤️!", "Які милі♥️", - прокоментували підписники пост української телеведучої.

Коментарі на пост Лідії Таран в Instagram
Коментарі на пост Лідії Таран в Instagram

Нагадаємо, що відома телеведуча Лідія Таран показала публіці, як вона проводить своє дозвілля під час карантину.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська ведуча "ТСН" Соломія Вітвіцька порадувала аудиторію фотографіями зі своєї прогулянки.

Також портал "Українці" писав, що популярна ведуча Лідія Таран оприлюднила фотознімок зі своєї поїздки в Америку.