Український музикант Dantes в коментарі передачі" Зірковий шлях" на каналі "Україна" розповів, що не виключає того, що одного разу вони з дружиною – співачкою Dorofeeva (Надею Дорофєєвою) заспівають дуетом.

За словами артиста, в цьому випадку спільна пісня стане "найсолодшою в світі".

Володимир Дантес
Володимир Дантес

Дует, напевно, буде колись. Але у мене взагалі ні з ким немає дуету – і від мене нікому ніяких пропозицій немає, і до мене немає. Нам так класно не змішувати роботу з особистим життям. Ми скрізь і так разом. Ми сильно публічні і ще й співати разом - мені здається, це буде найсолодша пісня в світі, а я не хочу, щоб ваші попки злиплися заявив артист

Dantes (справжнє ім'я артиста – Володимир Гудков) народився в 1988 році в Харкові. У 2008 році разом з українським артистом Вадимом Олійником переміг у проекті "Фабрика Зірок – 2", створивши дует "Дантес & Олійник". Після розпаду дуету в 2015 році Dantes почав сольну кар'єру.

Фото Наді Дорофєєвої
Фото Наді Дорофєєвої

Дорофєєва народилася в 1990 році в Сімферополі. 2 грудня 2010 року вона стала солісткою групи "Время и Стекло" – співачка виступала дуетом з Олексієм Завгороднім (Позитивом).

11 березня 2020 року Дорофєєва і Позитив заявили про розпад групи. 30 жовтня в Києві відбувся прощальний виступ колективу. За словами продюсера групи Потапа (Олексія Потапенко), причиною розпаду "Время и Стекло" стало бажання Дорофєєвої почати сольну кар'єру.