Українська професійна тенісистка, переможниця 17 турнірів WTA, переможниця одного Підсумкового турніру в одиночному розряді Еліна Світоліна розмістила знімок в соціальній мережі. Вона здалася фанатам в щоденному образі на відпочинку.

Відповідну фотографію Еліна Світоліна опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Професійна тенісистка постала перед фанатами в щоденному образі. Вона одягнена в чорну куртку, під якою видно світлий теплий светр, а її волосся-акуратно зібрані.

Спортсменка сидить на задньому сидінні автомобіля і тримає в руці склянку кави з печивом, а в другій руці тримає телефон для того, щоб зробити селфі.

Сторіз Еліни Світоліної
Сторіз Еліни Світоліної

Крім цього, помітно, що на фотографії застосовані ефекти фотошопу сторіз – веснянки, метелики і хмари.

Відомо, що українська тенісистка в цьому році закінчила навчання в канадському коледжі альтернативної медицини і отримала диплом за спеціальністю "Харчування та нутріотерапія". У цьому коледжі дівчину навчали тому, як варто правильно харчуватися для того, щоб бездоганно і молодо виглядати.

Також відомо, що українська спортсменка перебуває у відносинах з французьким тенісистом Гаелем Монфісом, а дохід Еліни Світоліної за минулий 2019 рік становить понад 170 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що професійна Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід оприлюднила знімок зі своєї прогулянки містом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", молода українська спортсменка Дар'я Білодід порадувала публіку домашніми фотографіями.

Також портал "Українці" писав, що Українська професійна фехтувальниця Ольга Харлан показала аудиторії незвичайний кадр.