Український танцюрист і хореограф, а також суддя телевізійних проектів "Танцюють всі!", "Україна має талант", "Танці з зірками" та "Модель XL", член журі "Ліги Сміху" Влад Яма розмістив знімок у соціальній мережі. Він здався разом з відомими артистами України – Потапом і Позитивом.

Відповідну фотографію Влад Яма опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Український хореограф здався у звичному для себе образі-картата сорочка, біла майка, світлі джинси. Він давав інтерв'ю на подкасті "2popodcast", де йому склали компанію відомі українські репери – Потап і Позитив.

"Може здатися, що на фото я хвалюся на той момент ще здоровою рукою. Це теж.Але насправді відбулася душевна і дуже відверта розмова в 2popodcast . Про політику, фобії і стриптиз... Спасибі realpotap і positiff - це було весело і на одному диханні. Випуск вже на каналі 2popodcast", - прокоментував свою публікацію український танцюрист.

Передплатники Влада почали обсипати його безліччю компліментів, залишивши під постом свої коментарі.

"Це був найкрутіший випуск 😀 ви круті! Насміялася з вами, мер Запоріжжя😁", " біжу дивитися!",- залишили відгуки фоловери танцюриста.

Коментарі на пост Влада Ями в Instagram
Коментарі на пост Влада Ями в Instagram

Відомо, що в недавніх випусках танцювального шоу "Танці з зірками", в якому Влад Яма є найжорсткішим і вимогливим тренером, він отримав травму руки в прямому ефірі.

Нагадаємо, що професійний хореограф Влад Яма розповів про своє самопочуття після того, як травмував руку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", український танцюрист Влад Яма порадував фанатів шикарним знімком у соцмережі.

Також портал "Українці" писав, що відомий український хореограф Влад Яма перші показав свого сина в новому проекті"Маскарад".