Українська телезірка та колишня учасниця проекту "Від пацанки до панянки" Анастасія Покрищук розмістила відео в соціальній мережі, на якому звернулася до своїх фанаток.

Відповідне відео Анастасія Покрищук опублікувала на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Instagram-зірка на своєму відео в черговий раз дала відповідь на популярне питання своїх передплатниць.

На даному відео Анастасія постала в домашньому образі в своїй квартирі, вона одягнена в чорну майку і стоїть посеред кімнати, знімаючи своє звернення на камеру телефону.

Сторіз Анастасії Покрищук
Сторіз Анастасії Покрищук

"Що робити якщо у хлопця пропав інтерес, і він починає нахабніти?",- величезним текстом написано питання на відео блогерки.

Телезірка славиться рубрикою "Постав мені питання", на які вона ретельно відповідає своїм передплатницям.

"Ну так не дивно, що втратив інтерес, тому що я вас знаю. Ви на них вішаєтеся і цілуєте їм з***у, телефонуйте 100 разів на день. Так якщо мені б * * * ь 100 разів на день дзвонив е***ь, я б його Н* * * * й зненавиділа», - дала відповідь популярна блогерка Instagram.

Варто відзначити, що вона користується великою популярністю у жіночої аудиторії в соціальній мережі. Багато дівчат прислухаються до порад Анастасії, особливо, якщо вони стосуються представників чоловічої статі.

Нагадаємо, що зірка Інстаграма Анастасія Покрищук звернулася до своїх фанатів через відеозвернення.

Як раніше повідомляв портал " Українці", Ураїнська телезірка Анастасія Покрищук опублікувала чергове відео в соцмережі.

Також портал "Українці" писав, що королева пластичних операцій Анастасія Покрищук порадувала свою публіку незвичайним чином.