Популярний український артист, репер і продюсер Олексій Потапенко розмістив відео в соціальній мережі. Він показав своїм фанатам, як він проводить ранок.

Відповідне відео Олексій Потапенко опублікував на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Український продюсер постав перед публікою в теплому зимовому одязі-червона шапка, жовта куртка і чорний теплий худі.

Потап вирушив на ранкову пробіжку разом зі своїм домашнім улюбленцем – білою і кучерявою маленькою собачкою.

Сторіз Потапа
Сторіз Потапа

"У дитинстві...Привіт, лунатики, в дитинстві на уроці біології обожнював різні рослини. Ось біжу і думаю, верба напевно плакуча? Це не плакуча, це наспівно кучерява верба", - з гумором звернувся до публіки Потап.

Відомо, що останнім часом український шоумен ретельно займається фізкультурою. Він неодноразово публікував і продовжує публікувати відео зі своїх ранкових пробіжок. Також на цих кадрах частенько можна помітити його дружину Настю Каменських. Але цього разу вона знаходиться не поруч.

Крім цього, потрібно відзначити, що скоро на українському телеканалі "1 + 1" вийде комедійний серіал, в якому Потап гратиме бізнесмена.

А також фанатам напевно відомо, що його підопічна Надя Дорофєєва вдало почала свою сольну кар'єру, яку продюсує популярний репер.

Нагадаємо, що український шоумен Олексій Потапенко порадував своїх фанатів смішним знімком.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у соціальній мережі оприлюднили знімок зіркової пари Олексія Потапенка і Насті Каменських.

Також портал "Українці" писав, що популярний український репер Потап розмістив кадр з кліпу своєї підопічної Наді Дорофєєвої на своїй сторінці в Instagram.