Вєрка Сердючка, яку свого часу успішно підніс світу Андрій Данилко, є однією із найулюбленіших співачок українців і не тільки.Сердючка так сильно подобається слухачам, що без її веселих та запальних пісень не відбувається не одне гуляння та застілля. Але в чому феномен Вєрки? Про це висловився відомий український продюсер Юрій Нікітін.

Як передає портал Українці, про це продюсер розповів в ефірі "Слава+".

Юрій Нікітін, скріншот із відео
Юрій Нікітін, скріншот із відео

Нікітін розповів про всіх артистів, з якими працював: Ірина Білик, Ольга Горбачова, група "НеАнгели". І більша частина приємних слів полетіла саме в бік Андрія Данилка.
Продюсер зазначив, що феномен Сердючки в унікальності та щирій, несинтетичній любові глядачів. Це проєкт, який відомий далеко за межами країни, і як би це не дратувало інших артистів, факт залишається фактом.

Вєрка Сердючка
Вєрка Сердючка

"Данилко - це геній. Геній, яких народжується 1 на мільйон. Хоча, ні-рідше. На одному з інтерв'ю мене запитали, які існують аналоги Сердючки. Я не згадав жодного. Данилко можна порівняти з групою "Ласкавый май" або Володимиром Висоцьким" - зазначив Юрій Нікітін.

Також продюсер додав, це в Данилка такий рівень популярності, який не нав'язується ЗМІ. Він з'явилася немов на культурологічному рівні і є рідним для народу. Саме тому його так сильно люблять.

Нагадаємо, що царські хороми Андрія Данилка викликали ажіотаж у мережі.

Раніше Українці повідомляли, що колишня партнерка Вірки Сердючки пояснила, чому покинула її.

Також ми повідомляли, що відомий хореограф і танцюрист Григорій Чапкіс неймовірно стильно станцював з мамою Вєрки Сердючки.