Прибирання квартири або будинку може зайняти багато часу, але її слід робити регулярно. Експерт з прибирання показав, як зробити будинок бездоганним напередодні свят.

Оскільки дні стають холоднішими, а ночі довші, багато людей проводять більшу частину свого часу в приміщенні. Це означає, що збереження чистоти у власності важливіше, ніж будь-коли. У бесіді з Express.co.uk експерт з мікробіології, технічний директор Hycolin доктор Річард Гастінгс поділився своїми кращими порадами щодо очищення від мікробів і бактерій.

прибирання в будинку \ \ скріншот відео
прибирання в будинку \ \ скріншот відео

Експерт пояснив, чому люди повинні стежити за чистотою в будинку, оскільки пандемія коронавірусу триває.

Він сказав Express.co.uk: "зрозуміло, що пандемія змусила багатьох людей більш агресивно прибирати свої будинки. мікроб. Однак буває складно зрозуміти, з чого почати - з вибору правильних продуктів, виявлення "вогнищ" і знання того, як проводити очищення найбільш ефективно і результативно".

Експерт поділився простими порадами щодо ефективного прибирання об'єкта.

Виявлення "вогнищ" мікробів

Експерт пояснив, що деякі частини будинку можуть накопичувати бруд з більшою ймовірністю, ніж інші, і цим плямам може знадобитися додаткова увага.

Він сказав: "По-перше, спробуйте визначити" гарячі точки " мікробів у домі, які, швидше за все, будуть переносити патогени. Патогени (зазвичай називаються мікробами) - це, по суті, будь-який тип мікроорганізму, який викликає або може викликати захворювання-до них відносяться бактерії і віруси. Проблема в тому, що більшість патогенів повністю невидимі неозброєним оком, тому важливо діяти якомога ретельніше".

прибирання в будинку \ \ скріншот відео
прибирання в будинку \ \ скріншот відео

Доктор Річард сказав, що господарі повинні спочатку знайти області, які найбільш використовуються в їхньому будинку, оскільки вони, ймовірно, і є вогнищами.

"Деякі зони та кімнати, швидше за все, залучають збудників, ніж інші, залежно від того, як часто вони використовуються", - додав він.

"Не дивно, що кухні та ванні кімнати, як правило, найбільш заражені мікробами - однак це може варіюватися від будинку до будинку, а також залежить від того, скільки людей у вашому домі.

"Пам'ятаючи про це, важливо регулярно ретельно прибирати всі кімнати, дезінфікувати поверхні на кухні до і після приготування їжі, а також прибирати ванні кімнати кілька разів на тиждень, особливо якщо ними користується більше однієї людини".

Використовуйте правильні засоби

На полицях супермаркетів можна купити цілий ряд чистячих засобів, але вибір правильного може мати велике значення при збиранні.

прибирання в будинку \ \ скріншот відео
прибирання в будинку \ \ скріншот відео

Люди повинні звертати увагу на наявність певних інгредієнтів у чистячих засобах, і вони не повинні бути дорогими.

Доктор Річард продовжував: "вибираючи чистячі засоби, переконайтеся, що ви вибрали ті, які мають як противірусні, так і антибактеріальні властивості, які досить сильні, щоб боротися з безліччю штамів бактерій і вірусів. В ідеалі продукти також повинні містити протимікробні агенти (для дезінфекції), а також поверхнево-активні речовини і модифікатори (для допомоги у видаленні бруду). Це показує, що продукт можна використовувати як для загального очищення, так і для ретельної дезінфекції поверхонь.

"Ви також повинні шукати продукти, які містять суміш активних інгредієнтів, включаючи біоцидні активні речовини, які діють на клітинні стінки бактеріальної та вірусної білкової оболонки, повністю знищуючи більше 99,99 відсотків усіх патогенів.

"Нарешті, завжди перевіряйте, чи були дезінфікуючі засоби акредитовані відповідним міжнародним стандартом випробувань, таким як EN 1276. Це доводить, що продукт показав свою ефективність у боротьбі з інфекціями, такими як MRSA, сальмонела, кишкова паличка, вірус грипу (H1N1)".

прибирання в будинку \ \ скріншот відео
прибирання в будинку \ \ скріншот відео

Чисті особисті речі

Щоб зупинити поширення мікробів, господарі нерухомості повинні звертати увагу на предмети, якими вони користуються щодня.

Доктор Річард додав: "не секрет, що в особистих речах, таких як телефони, ключі, сумки та гаманці, можуть бути мікроби, особливо якщо вони використовуються регулярно і розміщені на громадських поверхнях.

"Щоб уникнути перехресного зараження, коли ви повернетеся додому, постарайтеся виробити звичку протирати предмети дезінфікуючим спреєм або серветками. Це дозволить уникнути поширення бактерій по дому".

Дотримуючись його основних порад, доктор Річард пояснив, що їх можна застосувати на практиці, створивши розпорядок дня.

Експерт прокоментував: "Багато людей вважають прибирання складним завданням; але так бути не повинно! Для деяких це може бути терапевтичним і корисним.

"Дотримуйтеся розпорядку прибирання, який вписується в ваш графік-наприклад, робіть мало і часто кожен день або викладайте час кожен день, щоб зробити прибирання. Таким чином, це стане менш стресовим, і ви з меншою ймовірністю будете відкладаєте її.

"Регулярне прибирання в наших будинках важливе, особливо під час пандемії. Щоб зробити її ефективною і максимально ефективною, увійдіть в звичний для вас розпорядок, виберіть правильні продукти і переконайтеся, що ви ретельно очищаєте всі області".