У гонитві за привабливим зовнішнім виглядом Алла Пугачова дає промахи. Новий знімок артистки викликав у фанатів оторопь, адже Примадонну стало складніше впізнати.

Знаменитий комік і телеведучий Максим Галкін, який за сумісництвом є чоловіком Алли Пугачової, розмістив в Instagram-каналі свіжий кадр дружини з підростаючим сином Гаррі.

Алла Пугачова та син Гаррі. Фото: Instagram Максима Галкіна
Алла Пугачова та син Гаррі. Фото: Instagram Максима Галкіна

Примадонна постала перед об'єктивом в незвичайному вбранні, який сильно вплинув на її зовнішній вигляд.

Алла Пугачова одягла укорочене бежеве пальто в дрібну клітку, прямі шкіряні штани, черевики на грубому каблуці і екстравагантний капелюх. Волосся легендарна співачка залишила розпущеним і кучерявим.

Перед камерою Пугачова приобняла сина Гаррі лівою рукою. На знімку, який розмістив гуморист, помітно використання фоторедактора, який злегка видозмінив обриси обличчя відомої артистки.

Передплатники Максима Галкіна були так ошелешені виглядом Примадонни, що порівняли її з музикантом Володимиром Кузьміним.

"Чомусь спочатку здалося, що на фото Володимир Кузьмін. Перехрестилася!", "Пора вже одягатися по поверненню, адже старенька вже", "Аллочка стала схожа на Володю Кузьміна", "Ну, та схожа разюче на Кузьміна... Може один хірург косметолог?", "Думала чоловік", - написали користувачі мережі в коментарях.

Ні Максим Галкін, ні Алла Пугачова не стали відповідати на коментарі наляканих підписників.