Юрій Лоза засмучений тим, що його не кличуть на "блакитний вогник" телеканалу "Росія 1" та інші новорічні програми через давно влаштувалися тим "підгодованих" артистів.

Багато телеглядачів погодилися зі співаком в тому, що "баскови" і "кіркорови" на екранах вже порядком набридли.

Музикант зазначив, що вже 15 років не може потрапити в "Блакитний вогник". Виконавець хіта "Пліт" заявив, що у нього є прекрасна Новорічна пісня.

Філіп Кіркоров
Філіп Кіркоров

Юрій Лоза вважає, що "Блакитний вогник" – це комерційна структура, для якої головне – прибуток. На його думку, організатори шоу не запитують у артистів, які не потрапляють в їх список, чи є у них нові композиції для новорічної передачі.

За словами артиста, в Росії є близько двох десятків його "підгодованих" колег. Він зазначив, що у Філіпа Кіркорова і Миколи Баскова на відміну від нього по сто новорічних ефірів.

Микола Басков
Микола Басков

Користувачі Мережі погодилися з виконавцем.

"Це вже точно, одні й ті ж артисти набридли, як гірка редька... Ми хочемо побачити нових артистів і нову програму, а не монотонний спів і чокання келихів зі штучними посмішками", "всі скучили за новими обличчями!", "Всі ви-вчорашня вечеря. "Кіркоров, басків, Ротару, Меладзе, Долина, Лепс і т.д. скільки років минуло, як одні й ті ж співають, нічого не змінюється", – висловилися росіяни.