Заслужена артистка України, автор і виконавець пісень, телеведуча Світлана Лобода порадувала аудиторію відео, яке розмістила в соціальній мережі. Вона здалася разом зі своєю старшою дочкою Євою.

Відповідне відео Світлана Лобода опублікувала в розділі Stories на своїй сторінці в Instagram.

Українська співачка постала перед публікою в абсолютно не звичному для себе образі. Вона знаходиться у себе вдома зі своєю дочкою на кухні. Світлана одягнена в домашні ненав'язливі речі, а на її обличчі - маска.

Популярна артистка разом зі своєю старшою дочкою Євою вирішили потанцювати на кухні під приємну і спокійну музику.

Сторіз Світлани Лободи
Сторіз Світлани Лободи

Варто відзначити, що такий співачку мало хто бачив, вона звикла радувати чоловічу аудиторію пікантними і гарячими кадрами, а тут вона здалася в звичайному образі "домогосподарки" з маскою на обличчі.

Фанатам Лободи напевно відомо, що артистка дуже мало проводить часу зі своєю сім'єю, вона постійно працює і часто буває закордоном.

Нещодавно артистка писала в соціальній мережі, що вона сумує за своєю дочкою, також вона публікувала скріншоти спілкування з Євою по відео.

Відомо, що Світлана Лобода переїхала в Росію кілька років тому і побудувала там успішну кар'єру, крім цього, вона знаходиться у відносинах з фронтменом групи "Rammstein".

Нагадаємо, що популярна співачка Світлана Лобода оприлюднила гарячі фотографії в соцмережі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", заслужена артистка України Світлана Лобода поділилася пікантним образом з фанатами.

Також портал "Українці" писав, що відома співачка Світлана Лобода потішила публіку теплими кадрами з прогулянки.