Санта Дімопулос присвятила свою перемогу в Танцях з зірками власному батькові. Про це вона розповіла на своїй Instagram-сторінці.

Протягом чотирнадцяти ефірів останнього сезону танцю з зірками, найкраще виступала Санта Дімопулос разом з Максимом Леоновим.

На своїй Instagram-сторінці Вона розповіла про те, як вона починала свою танцювальну кар'єру. Дівчинка була привчена до даного виду мистецтва батьком. Він водив дівчинку на танці, вчив її і вселяв надію в себе.

Дімопулос повідомляла, що в дитинстві вона часто приходила на паркет. Коли у неї не виходили якісь рухи, вона була готова кинути це. І тільки батько знав, як їм чином її мотивувати. Це призвело до того, що вона оволоділа цим мистецтвом.

“У тебе все вийде, адже танець – це природний рух, це життя. Світ танцює навколо тебе, коли ти танцюєш. Просто танцюй разом з ним", - розповіла Дімопулос.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.