Відома телеведуча, продюсер, українська актриса і сценарист Оксана Байрак розмістила фотографію в соціальній мережі. Вона здалася аудиторії на своєму дозвіллі.

Відповідну фотографію Оксана Барак опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

На знімку українська актриса показалась в щоденному образі-чорні штани, рожевий светр під горло і модні окуляри. Вона знаходиться в одному із закладів на посиденьках зі своїми друзями. Оксана тримає в руках шампур і кусає соковитий шматок м'яса, приготованого на мангалі. При цьому, вона дивиться на камеру об'єктива для фотознімку особистого характеру.

"Це фото повинно було залишитися в особистому архіві. 🤣 🤣Я вислала його, тільки, одному знайомому агенту. Ворожої розвідки🤣 🤣 🤣з текстом: "якщо пам'ятаєте, я терпіти не можу м'ясо. Сьогодні знімали посиденьки з шашликами. І мене пробило на первісне бажання! Вгризтися! Льоша ставив кадр. А я, тихо, дісталася до реквізиту. Це не постановочне фото. 🙈 🙈 🙈Ржака, скажіть. Я б назвала його: деяка пристрасть😂 😂 😂" PS. Потім, правда, видалила це послання, але вас вирішила посмішити. Посміхніться, мої дорогі. І добрих, Вам, снів🤣", - прокоментувала свій пост Українська телезірка.

Нагадаємо, що популярний український телеведучий Юрій Горбунов показав святкування зі своїм колегою і близьким другом Миколою Куциком.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома телеведуча Катерина Осадча показала аудиторії, як вона проводить вільний час.

Також портал "Українці" писав, що українська телеведуча Лілія Ребрик показала шанувальникам свій шикарний образ в незвичайній сукні.