Популярний український співак, автор і виконавець своїх пісень Олег Винник розмістив фотографію в соціальній мережі. Крім цього, він звернувся до шанувальників з важливою інформацією.

Відповідну публікацію Олег Винник розмістив на своїй сторінці в Instagram.

На даній публікації Олег показався на власній афіші свого майбутнього концерту під назвою "Безумна любов". Відомий співак постав перед аудиторією в звичному для себе образі – рівні красиві біле волосся, бежеве пальто, під яким можна побачити блакитну сорочку.

Автор власних пісень звернувся до аудиторії з не дуже приємними новинами. Він сказав, що його концерт, який повинен бути в місті Дніпро, а саме в театрі опери та балету, перенесений з 13 Грудня аж на 1 червня 2021 року через пандемію коронавірусу.

"✔️ДНІПРО! НОВА ДАТА КОНЦЕРТІВ!Друзі, вимушений сповістити дніпрян про перенесення концертів у вашому місті. Усі ми чекаємо покращення епідеміологічної ситуації. Виступи, які мали відбутися 13 грудня в оперному театрі, наразі плануємо 1 червня 2021 року. Квитки залишаються дійсними на нову дату. Усі зміни в гастрольному графіку публікуються на моєму сайті та офіційних сторінках у соцмережах. Будьте здорові!💪", - прокоментував свій пост український артист.

Нагадаємо, що відомий співак Олег Винник порадував публіку відеороликом зі свого виступу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний український артист Олег Винник оприлюднив кадри із закулісся танцювального шоу»Танці з зірками".

Також портал "Українці" писав, що український талановитий співак Олег Винник показав, як він вміє пристрасно і вміло танцювати.