Надія Мейхер-Грановська зізналася, що вкрай соромилася своїх грудей і намагалася її зменшити. Про це повідомляє портал msn.com.

Українська знаменитість зізналася, що великі груди створювало для неї вкрай великі проблеми.

"І мені було дуже не комфортно з нею жити: почалися проблеми зі спиною, біль в плечах і шийному відділі", - розповіла вона.

Жінка зізналася, що навіть думала зробити операцію зі зменшення грудей, проте відмовилася від цієї думки. Від дискомфорту Грановську врятувало схуднення.

Співачка зізнається, що завжди була задоволена своєю зовнішністю і не мала особливих проблем. Вона повідомила, що з дванадцяти років займається танцями, що позитивно позначилося на її фігурі.

"Для мене найголовніше було те, чим я займаюся і наскільки я люблю те, чим я займаюся", - зізналася вона.

Шанувальники знаменитості зробили припущення щодо того, що дана ситуація трапилася їй після 2012 року, коли співачка завагітніла.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі