Нещодавно відомий сексолог і психолог Олена Перелигіна розповіла про те, що Максим Галкін зраджує Аллі Пугачовій. Жінка припустила: для того, щоб вгамувати свої секс-потреби, гуморист регулярно ходить наліво.

Адже молодецький натиск Галкіна пенсіонерка Пугачова навряд чи зможе задовольнити. Втім, головний фанат Примадонни Сергій Сосєдов в це не вірить. Він запевняє: сексу між Аллою і Максом немає і ніколи не було.

Фото Максима Галкіна і Алли Пугачової
Фото Максима Галкіна і Алли Пугачової

- Макс не може змінювати Аллі, тому що він ніколи з нею в сексуальному плані не був, – кип'ятиться Сергій. - Як можна зраджувати тому, чого не було апріорі! Секс між Аллою і Максимом-це абсолютно дурна тема. Тут навіть обговорювати нічого! У них не любовний, а діловий союз. Вони разом тільки тому, що їм так вигідно. Я вже не раз про це говорив!

При цьому сама Алла запевняє, що при першому знайомстві з Галкіним її потягнуло до нього фізично. Вона мріяла скоріше роздягнути гумориста і опинитися з ним в одному ліжку. Алла зізналася: вона здогадувалася, що Галкін – прекрасний коханець. І він її не розчарував! Але Сосєдов лише поморщив носик, почувши про це.

- Це все чиста гра на публіку, – вважає Сосєдов. - Те, що каже Алла, всерйоз сприймати не можна. Якщо хтось це робить, то він дурень повний! З боку Алли тільки бла-бла-бла, все-брехня. Чиста гра на публіку від пересиченості. Їй потрібно постійно грати, зображувати радість, влаштовувати шоу. Цьому її навчив свого часу Стефанович. Це все його уроки. Він говорив: потрібно робити все, щоб про тебе писали і говорили, тоді ти будеш першою. Алла просто була хорошою ученицею. Всі правила завчила і все життя ними користувалася. Ця гра їй добре вдавалася! Багато хто приймає все, що говорить Пугачова, за чисту монету. Але я вам ще раз повторюю: Алла – це міф, це міфологія. 75 відсотків того, що ми про неї знаємо, не відповідає дійсності.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

- Тобто Алла бреше, що Макс-хороший коханець? А з ким же вона тоді спить, якщо не з ним?

- Їй вже за 70! Що потрібно жінці в цьому віці? Ви хіба не знаєте? Тоді запитайте у жінок. Про секс в цьому віці вже ніхто не думає!