Кешью, що вживається в сирому вигляді, дозволяє привести до загибелі. Про це повідомляє портал Діалог.

Дослідники відзначають, що в даних горіхах є небезпечна токсична речовина урушіол. Дана хвороба може привести до контактного дерматиту, а при цьому через непереносимості вона призводить до летального результату.

За словами доктора Стефана Гандріха, деякі овочі з цільнозернових продуктів мають клейкі білки, які називають лектини. Вони виконують захисну функцію і паралізують комах, які харчуються цією рослиною.

Лектини провокують алергічну реакцію. втома, а також розривають кишечник і ряд аутиммунних хвороб.

Дані хвороби концентруються в горосі, бобах, кешью і арахісу. Також дані захворювання можна знайти в помідорах, огірках, червоному перці і баклажанах.

У цільнозернових продуктах містяться інші лектини, наприклад, аглютинін в зародках пшениці.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі