Відомий російський актор Михайло Єфремов вже почув рішення суду і найближчі роки проведе за гратами.

Раніше критик Сергій Сосєдов закликав суддів покарати Єфремова за всією суворістю закону! Сосєдов вважає, що у в'язниці Єфремов повинен перебувати не менше 12 років.

- Мені б хотілося подивитися на умови, в яких Єфремов живе у в'язниці! - каже Сергій. - Кажете, сидить у 4-місній камері? Ну і добре! Нехай розважає співкамерників, розігрує перед ними скетчі. Мені анітрохи його не шкода. Ще мало дали! Єфремова просто пошкодували! Треба давати вишку за цією статтею-12 років!

Михайло Єфремов
Михайло Єфремов

Я не розумію тих, хто ллє сльози по ньому і каже, що ми втратили геніального актора! - продовжує Сосєдов. - Єфремов-посередній! Він-блатний хлопчик. Син знаменитих батьків. Розумієте, йому просто пощастило так народитися! Волчек його вітала, тому що вона була в боргу перед Батьком Єфремова, так як свого часу вчилася у нього. А там же акторські клани: рука руку миє. Я його бачив і в театрі, і в кіно. Скрізь він грає самого себе в пропонованих обставинах. Немає перевтілення абсолютно ніякого. Я теж можу так грати і буду виглядати не гірше. Звичайно, в іншому амплуа, але не гірше! За гру Єфремову можна поставити тільки трійку з плюсом. Не більше. Плюс до всього його поведінка-вульгарне, розгнуздане. А як він ганебно поводився на суді!

Єфремов не приховує: його стан залишає бажати кращого. Актор вважає термін покарання занадто великим. Михайло переживає, що не вийде з в'язниці живим.

- Мені глибоко наплювати на нього, - кип'ятиться Сергій. - Нехай він хоч розчиниться в космосі-навіщо він мені здався? Єфремов не особистість! Він алкоголік! Коли його випустять, він повинен довічно лікуватися.

Михайло Єфремов у суді, скріншот
Михайло Єфремов у суді, скріншот

Він і зовні недобрий, - продовжує Сосєдов. - Подивіться на нього-жах один! Одутле обличчя, величезний живіт! А які гонорари йому платили! Потрібно вилучити у нього всі гроші і віддати частину сім'ї загиблого, а іншу частину – в дитячі будинки! За що йому платили такі божевільні суми? За халтуру? Незаслужені гонорари і шалені гроші привели його до вседозволеності.

Ви знаєте, випадок з Єфремовим розкрив всю порочність акторської мафії, показав її дрібність і здичавілість! Вони кажуть: "ми не бачили Мішу п'яним!"Та що ви таке несете! Він ніколи тверезим не був. Всім, хто говорить про те, що не бачив його п'яним, хочеться сказати: «Побійтеся Бога! Кого ви покриваєте? Потрібно мати совість!"Раніше ж ніхто не сказав:" Міша, одумайся! Що ти робиш?"Я його ніколи тверезим не бачив. Скільки разів зустрічав десь-завжди п'яний. Він навіть на зйомки телепрограм ніколи без градуса не приходив. Тверезим він не бував!