Ксенія Мішина - головна героїня реаліті-шоу "Холостячка" зіграла в 4-серійній картині "Ти тільки мій".

У фільмі показана сімейна драма, в центрі якої опиняється хлопчик-підліток.

Популярній актрисі Ксенії Мішиної в цьому проекті дісталася дуже цікава роль - вона грає дівчину, яка виходить з колонії, де провела останні 12 років.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Про те, чому їй подобається втілювати негативних персонажів, як виховує сина Платона і чого не пробачить чоловікові – Ксенія розповіла в інтерв'ю.

Ксенія, на екрани вийшло відразу два проекти з вашою участю-16-серійний фільм "зникаючі сліди" і 4-серійна картина "Ти тільки мій". Розкажіть про ці роботи.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Коли я прочитала і один, і другий сценарій, зрозуміла, що це моє, я хочу це зіграти. У "зникаючих слідах" я граю разом з Марком Дроботом, ми такі а-ля Бонні і Клайд. А в картині" Ти тільки мій " моя героїня виходить на свободу після 12 років в'язниці. У мене така мстива місія-розплачуватися з усіма своїми ворогами, тими людьми, які посадили мене у в'язницю. І я намагаюся повернути своє минуле. Взагалі, звичайно, наш кінематограф бачить мене більше в антигероях. Але я люблю негативні ролі, тому що, по-перше, я їх граю, а по – друге-в таких персонажах поле діяльності неймовірне.

Мішина // www.instagram.com/misha.k.ua/
Мішина // www.instagram.com/misha.k.ua/

Проте, після школи ви пішли вчитися на економіста. Чому обрали таку професію?

Всі бабусі і дідусі - в банку. Це стабільна оплата, нормований робочий графік. Зараз я розумію своїх батьків, так як я сама мама, і мені хочеться, щоб моя дитина виросла пластичним хірургом і багато заробляв.

Як ви любите проводити час, коли залишаєтеся вдома у вихідний?

Я дуже люблю мріяти. Скільки себе пам'ятаю - мені завжди подобалося щось придумувати, фантазувати. Якось зазвичай я мрію в бік своєї професії, наприклад, якою б хотіла отримати відгук про останній своєму серіалі. Зараз моє серце зайняте роботою.

Ви рідко згадуєте про батька свого сина. Через стільки років, як ви думаєте, чому ви так і не одружилися?

Я вважаю за краще думати, що так треба було. Він не спілкується з сином.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

А як ви виховуєте Платона?

Просто я його люблю. Я не знаю, як чоловіків виховувати. Вважаю, що жінка може подарувати синові тільки турботу і любов, навчити якимось тонкощам душі.

Що б ви не змогли пробачити чоловікові?

Брехня. Якщо ти довго живеш з чоловіком, якщо у вас сильна фізична і душевний зв'язок – відчувається кожен момент. Жіноча інтуїція дуже тонка. Також фізичне насильство-в моєму житті було, і я цього ніколи не прийму.

З боку ви здаєтеся такою Сніговою Королевою, холодної, закритою. Коли ви зрозуміли, що такою поведінкою ви можете захистити себе?

На роботі буває так, що з першого дня розумієш – нічого не склалося, з режисером не зійшлося, з групою. Тоді ти відокремлюєшся і починаєш самостійно існувати. Я вмію собі забороняти, включаю холодний розум. У цьому плані я себе трішечки виховала.