Співак, який має мільйони прихильниць, змирився з самотністю.

Незважаючи на шалену популярність і високий інтерес жінок, Виконавець хіта «я люблю тебе до сліз» так і не зустрів у своєму житті ту єдину, яка зробила б його щасливим.

- Я так і не знайшов свою жінку і вже не знайду, як би я не крутився, – відверто зізнався артист Борису Корчевникову в ефірі програми «Доля людини». - Занадто все перегоріло у мене всередині. Вік дає про себе знати…

Олександр Сєров
Олександр Сєров

За плечима у 69-річного Сєрова, всупереч чуткам про його численні романи, всього один шлюб. Його першою і останньою дружиною стала гімнастка Олена Стебенева.

Артист прийшов в ЗАГС зрілим чоловіком, йому було вже 38 років. Але і цей шлюб виявився невдалим.

Я не одружився раніше, тому що у мене не було своєї квартири. Я не хотів приводити дружину в комуналку. А потім я купив собі чотирикімнатну квартиру біля МЗС. Незабаром з'явилася і Олена в моєму житті.

Красива, струнка, турботлива Олена підкорила серце Олександра.

- Це все не могло не зачепити мою сентиментальну душу – розговорився співак.

Олександр Сєров
Олександр Сєров

Сєров і Стебенєва прожили разом 19 років. У 1993 році у них народилася дочка Мішель. Однак в 2010 році пара розлучилася, і зараз колишнє подружжя практично не спілкуються.

- Олена живе своїм життям, я-своїм, - зазначив Олександр. Останнім "романом «артиста був зв'язок з екс-учасницею телепроекту» Дома-2" Дариною Друзьяк. Але і той виявився вигадкою дівчини.

Нагадаємо, Дарина звинуватила Сєрова в згвалтуванні, проте з'ясувалося, що блондинка все вигадала, щоб заробити на гонорарах в телешоу, куди її стали запрошувати як «коханку Сєрова».