Популярний український співак, улюбленець жіночої аудиторії, автор власних пісень Олег Винник оприлюднив фотографію зі зйомок у соціальній мережі.

Відповідну фотографію Олег Винник опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Відомий український артист постав перед публікою в звичному для себе образі мачо - чорний смокінг, під яким видно чорну сорочку, і зачесане назад волосся, яке зібране в маленький хвіст. Олег сидить на одному з суддівських крісел найпопулярнішого вокального телепроекту країни "Голос країни".

Крім цього, варто відзначити інших членів журі проекту-Надю Дорофєєву, Монатіка і Тіну Кароль, які також сидять у своїх кріслах, розгорнуті спиною до сцени.

"Дуже цікавий тренерський склад в 11-му сезоні @goloskrainy_official. Як ніколи різноманітний. У кожного - вагомий багаж досвіду, який допоможе усьому світові показати найпотужніші і найчуттєвіші голоси нашої країни", - прокоментував свій пост український артист.

Багатотисячні шанувальники Олега Винника залишили не мало відгуків під публікацією свого кумира.

"Удачі в новому для Вас проекті 👍", "Кращі😍 ✨", "Олег, ви найкрутіший", "Круто! Ох Олеже, що ж Ви робите з вашими прихильницями!!! Всі вовчиці в екстазі !!! Бомбастисно, феєрично!!! Будемо вболівати за вашу команду, у вас чуйка на таланти!!!!❤ ️ 🔥 💥",- коментують пост фоловери талановитого співака.

Коментарі на пост Олега Винника в Instagram
Коментарі на пост Олега Винника в Instagram

Коментарі на пост Олега Винника в Instagram
Коментарі на пост Олега Винника в Instagram

Нагадаємо, що популярний український артист Олег Винник порадував аудиторію знімком у шикарному костюмі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий співак Олег Винник звернувся до шанувальників з важливою заявою.

Також портал "Українці" писав, що український артист Олег Винник оприлюднив відеоролик зі свого старого виступу на гумористичному шоу.