Український улюбленець публіки, шоумен, актор, гуморист, член команди студії "Квартал-95" Юрій Ткач порадував аудиторію веселим знімком у соціальній мережі.

Відповідний знімок Юрій Ткач оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Відомий гуморист постав перед своїми шанувальниками в домашньому образі в своїй квартирі, біля картини, яку йому подарували на дозвіллі. Він стоїть біля стіни і вішає величезну картину зі своїм зображенням.

Варто відзначити, що на картині артист постав в образі Санта Клауса – новорічна шапка, великі окуляри і червона накидка з білим і пухнастим коміром.

"Як же ж це круто отримувати подарунки ))) @portret.backstage.art, ви чарівники ))) Дякую ))) Як вам такий подарунок на Новий Рік? )) ",- прокоментував свій пост український гуморист.

Також Юрій вказав геолокацію на своїй сторінці, де був зроблений милий знімок, – Київ, Україна.

Відомо, що талановитий гуморист є активним користувачем в соціальній мережі, на нього підписано 1.6 мільйона чоловік. Підписники, які так обожнюють свого кумира, активно залишають відгуки під кожним його постом, і цей - не став винятком.

"Здарова Дід Мороз можна загадати бажання", "Дуже схожий на Юрія Ткача!"," На мою бабцю в окулярах схожі.Навіяли на мене спогади про неї!)))Ви прикольні.",- коментують фанати публікацію Юрія Ткача.

Коментарі на пост Юрія Ткача В Instagram
Коментарі на пост Юрія Ткача В Instagram

Нагадаємо, що популярний український комік Юрій Ткач поділився теплим знімком зі своєю дочкою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий гуморист Юрій Ткач поділився шикарним знімком зі своїми друзями.

Також портал "Українці" писав, що відомий артист Юрій Ткач зі своєю дружиною звернулися до аудиторії.