Популярна телезірка, актриса театру і кіно, зірка серіалу "Свати", красуня Анна Кошмал поділилася знімками зі своїми колегами по сцені в соцмережі.

Відповідну публікацію Анна Кошмал оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Українська актриса показала афішу нового українського фільму під назвою "Казка Старого Мельника", в якому вона, безпосередньо, грала одну з головних ролей.

На фотографії Анна Кошмал стоїть під афішею українського фільму в класичному строгому костюмі чорного кольору, під яким можна побачити чорну блузку. Вона радісно посміхається перед камерами об'єктива для відмінних кадрів.

Крім цього, варто відзначити, що поруч з ним стоїть її колега по "цеху" Олексій Вертинський, який також знімався у фільмі "Казка Старого Мельника".

"А тим часом наша #КазкаСтарогоМельника вже в прокаті і продовжує дарувати гарний настрій дітям і їх батькам✨ #підтримуйукраїнське💛", - підписала свою публікацію Анна.

Варто звернути увагу на струнку фігуру актриси, вона дуже багато працює над собою, а також постійно їздить на гастролі по всій території України.

Також варто відзначити, що, не дивлячись на умови пандемії, прем'єра фільму відбулася 17 грудня 2020 року.

Мільйонні фанати по всій країні впевнені, що зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал є однією з найуспішніших і красивих українських актрис на сьогоднішній день.

Нагадаємо, що молода українська актриса Анна Кошмал порадувала чоловічу аудиторію своєю фігурою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал показала аудиторії своєю щоденною образою.

Також портал "Українці" писав, що знаменита телезірка Анна Кошмал показала публіці знімок з білосніжного ліжка.