Українська співачка, талановита артистка, відома телеведуча і дружина Влада Топалова Регіна Тодоренко розмістила шикарний знімок у своєму акаунті в соцмережі. Вона покалася публіці зі своїм маленьким сином.

Відповідною публікацією Регіна Тодоренко поділилася на своїй сторінці в Instagram.

Талановита українська співачка відома своїм красивим голосом і роллю колишньої телеведучої шоу "Орел і Решка". Знаменитість полетіла в теплі краї на відпочинок зі своїм маленьким сином.

Вона постала перед публікою на шикарному відпочинку на Балі. Регіна сидить в цікавому приміщенні, яке зроблено з дерева, ніби його будували аборигени, посеред тропічного лісу.

"Ох вже, ці незабутні дні з тобою, просто поряд, просто з мамою) уявляєте, я навіть помітила, що трошки напружую сина 🙈 😂 своїми розповідями, постійним дзижчанням. Сьогодні навіть попросився до іншої жінки на ручки, щоб поцілувати її, а вона, @yakimovakat , адже на 28 років старше, але як не крути, любові всі віки покірні)", - прокоментувала свій пост відома артистка.

Багатомільйонна аудиторна, яка стежить за публікаціями артистки, залишила не мало коментарів під фотографією Регіни.

"Регіночка, ти супер мама!!))) я впевнена, що янголята, які вибирають майбутніх батьків встають в чергу😍 😍 😍", "Які милашки😍 😍", "Регіна.Ай-яй-яй Взяла Взяла і хвацько злила вік подруги😂 😂 😂....аж на 28 років старше😂 😂 😂. ДО РЕЧІ Балі не закривають? Ти не в курсі", - залишають відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Регіни Тодоренко в Instagram
Коментарі на пост Регіни Тодоренко в Instagram

Нагадаємо, що знаменита українська співачка Регіна Тодоренко показала аудиторії справжнє сімейне свято.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна телеведуча Регіна Тодоренко порадувала публіку знімком зі своїм маленьким сином.

Також портал "Українці" писав, що талановита артистка Регіна Тодоренко оприлюднила знімок зі своїми найближчими людьми.