Талановитий продюсер, засновник знаменитої групи "Mozgi", шоумен, заслужений артист України Олексій Потапенко (Потап) поділився шикарним відеороликом у соцмережі. Він показався зі своїми колегами по сцені і близькими друзями.

Відповідну відеоленту Олексій Потапенко розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Знаменитий репер постав перед аудиторією в звичному для себе образі - великий чорний світшот з іменною символікою, шапка, сонцезахисні окуляри і широкі штани.

Він вирішив порадувати аудиторію стрімом, на якому разом зі своїми колегами - Позитивом і Дядей Вадею заспівали свій крутий хіт "Chica Bamboni".

Варто відзначити унікальне середовище - артисти знаходяться у своїй студії, куди запросили чимало молодих дівчат в ефектних нарядах і з соковитими формами для особливої атмосфери.

"Mozgi-Live at Mozgi Studios @mozgiband @mozgistudios Стрім, прекрасна можливість зустрітися з Вами і подуріти ,дивіться на каналі в YT повну версію!!", - прокоментував свій пост український шоумен.

Мільйонна аудиторія, яка підписана на сторінку свого улюбленця, відреагувала на відеоролик такого характеру і залишила чимало відгуків під ним.

"Ооооо Боги з окружної дороги", "Класні тіла👏", "Красун", "зупиніть Я зійду😂 😂 😂 😂", "кайфові пацани🔥 🔥 🔥", "цей стрім був планируете плануєте наступний?", - коментують пост юзери соцмережі.

Коментарі на пост Потапа в Instagram
Коментарі на пост Потапа в Instagram

Коментарі на пост Потапа в Instagram
Коментарі на пост Потапа в Instagram

Нагадаємо, що знаменитий український артист Олексій Потапенко порадував аудиторію знімком із закулісся гумористичного шоу "Ліга Сміху".

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний репер Потап показав, як він красиво виглядає в ролі ведучого гумористичного проекту.

Також портал "Українці" писав, що талановитий продюсер Олексій Потапенко показав шанувальникам, як починається його ранок.