Заслужений артист Російської Федерації, актор, телеведучий, продюсер Валерій Меладзе поділився відеолентою зі своєю участю в соціальній мережі. Він показав шанувальникам святковий настрій.

Відповідну публікацію Валерій Меладзе розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Популярний співак постав перед аудиторією на екранах в новорічній рекламі. Він показався в різноманітних образах - від домашнього до стильного смокінгу.

На початку відео артист сидить на дивані в затишній домашній атмосфері, але раптом, раптово, подзвонив телефон і Валерію надійшла цікава пропозиція з концертом.

І тут відомий артист відправився в дорогу на святковий карнавал, де люди танцюють і веселяться на честь новорічного свята. Але перш, ніж потрапити на тусовку, артисту довелося пройти деякі випробування.

"Салют, Віра 2020 Салют всім! Новий Рік - час чудес: тому ми разом зі Сбером @sberbank вирішили подарувати вам нову, новорічну версію кліпу "Салют, Віра!".А якщо хочете ще подарунків, просто скажіть віртуальному асистенту Салют: "Хочу, подарунок!"",- прокоментував свою публікацію Валерій Меладзе.

Юзери соціальної мережі, які підписані на сторінку знаменитого артиста, залишили чимало відгуків під відеороликом свого кумира.

"Валерію, ви Дід Мороз мого серця🎅 🏽", "З Вами навіть рекламу приємно дивитися, особливо коли в ній улюблена пісня ❤️🖤", "Спочатку Санлайт, тепер Ощад...ну Валера 😭", "Ну дуже захотілося потрапити на ваш концерт!!! Хочу подарунок!!!!!❤ ️ ❤ ️ ❤ ️", "У мене одне питання, хто ця віра в кліпі?) ", "Дуже шкода що Вас затягли в цю рекламу-лохотрон😢 😢 😢", - коментують пост фоловери продюсера.

Коментарі на пост Валерія Меладзе в Instagram
Коментарі на пост Валерія Меладзе в Instagram

Коментарі на пост Валерія Меладзе в Instagram
Коментарі на пост Валерія Меладзе в Instagram

Нагадаємо, що знаменитий артист Валерій Меладзе показав аудиторії свій щоденний образ.

Як раніше повідомляв портал "Українці", заслужений артист Валерій Меладзе розповів публіці про те, що він не хоче брати участь у новорічних концертах через пандемію коронавірусу.

Також портал "Українці" писав, що популярний співак Валерій Меладзе викликав гори негативу у російської влади через свою пропозицію.