Автор і виконавець своїх пісень, талановитий хореограф, український артист Дмитро Монатік поділився дружним знімком на своїй сторінці в соціальній мережі. Він показався зі своїми близькими людьми біля святкової ялинки на вулиці одного з найбільших міст України.

Відповідну фотографію Дмитро Монатік розмістив у своєму акаунті в Instagram.

Відомо, що український актор досяг вершини популярності завдяки своїм неймовірним талантам і дуже сильним старанням. Він вперше показався на великій сцені на вокальному проекті "Х-Фактор", де один з членів журі, а саме репер Серьога, давав дуже негативні прогнози Дмитру.

На своєму знімку український хореограф постав перед аудиторією в щоденному образі - зимова куртка. Він стоїть у чималому скупченні людей, серед яких стоїть Дід Мороз, і тримає руки біля капюшона для святкового знімка.

"#InLoveWithOdessa #WithLoveInOdessa як же було добре і продуктивно!!!! Спасибі!!!! Люблю безмежно❤️❤️❤️🌎🌍🌏#MadeWithLoveAndRhythm", - прокоментував свою фотографію Монатік.

Крім цього, співак зазначив геолокацію – де був зроблений цей кадр, - Одеса. Україна.

Фото Монатіка
Фото Монатіка

Мільйонні підписники українського артиста залишили чимало відгуків під знімком свого кумира.

"О, і Віталік,🤘", "Зустріли Вас Того вечора🙌 так приємно було🤗 і відразу настрій піднявся)))", "Таке щастя, хоч на мить стати частиною вашої команди!!!🙏 Назавжди в серці ❤ дякую кожному, Ви нереально круті🙌 це був оргазм🔥 🚀", - коментують публікацію фоловери знаменитості.

Коментарі на пост Дмитра Монатіка в Instagram
Коментарі на пост Дмитра Монатіка в Instagram

Нагадаємо, що знаменитий український артист Дмитро Монатік показав святковий кліп.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний співак Дмитро Монатік розповіла святкову історію зі свого життя.

Також портал "Українці" писав, що відомий український хореограф Дмитро Монатік поділився кадрами з виступу.