Відомий український актор, шоумен, гуморист, учасник КВК, член журі гумористичного проекту "Ліга Сміху" Гарік Бірча показав відмінний знімок зі свого відпочинку в Єгипті.

Відповідну фотографію Гарік Бірча оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що український гуморист брав участь у популярних іграх КВК в Україні, а також у КВК у місті Москва. Крім цього, він був учасником українського телепроекту "Comedy Club Ukraine".

Відомим, як непоганий актор, він став завдяки комедійному короткометражному телесеріалу "Віталька", в якому грав роль молодого юнака.

На своїй фотографії український комік постав у всій красі, він лежить на пляжі під гарячим сонцем і загоряє. На його обличчі одягнені сонцезахисні окуляри, він тримає в одній руці телефон, а другу руку поклав собі під голову для селфі-знімка.

"З наступаючими новорічними святами! Бажаю Вам в Новому році побільше подорожувати!😃 ",- підписав свою фотографію талановитий актор.

Фото Гаріка Бірчі
Фото Гаріка Бірчі

Юзери соціальної мережі, які підписані на сторінку телезірки, залишили безліч відгуків під публікацією гумориста.

"🔥 🔥 🔥І тебе з наступаючими святами. І бажаю тобі, щоб в новому році збулися всі твої бажання і плани.💞 💞 💞 ", "Гарік тебе теж з наступаючим 2021 Новим роком🎄 🎄 🎄", "Подорож клас скоро теж Шарм.",- коментують пост фоловери Гаріка.

Коментарі на пост Гаріка Бірчі в Instagram
Коментарі на пост Гаріка Бірчі в Instagram

Нагадаємо, що талановитий актор Юрій Ткач звернувся до аудиторії з інтригуючими словами.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний український гуморист Юрій Ткач показав величезну картину зі своїм зображенням.

Також портал "Українці" писав, що знаменитий український актор Гарік Бірча показав відеоролик зі свого відпочинку.