Українська співачка, популярна актриса серіалів і кіно, знаменита Аліна Гросу зачарувала публіку шикарним теплим знімком зі своєю хрещеницею. Вона показалася в домашньому образі на своїй батьківщині.

Відповідні знімки Аліна Гросу оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Талановита співачка, яка зовсім недавно розлучилася зі своїм чоловіком Олександром Комковим, постала перед публікою у витонченому образі жіночної леді – красиве біле волосся, яке укладене праскою, скромне червоне плаття в білий горошок і чорні колготки.

Вона сидить на підлозі біля каміна і тримає на руках маленьку дівчинку – свою хрещеницю, яка одягнена в милий жовтий комбінезон з великими вухами на капюшоні.

"Як добре що у нас така велика і міцна сім'я❤️ приїхала обійняти мою улюблену хрещеницю Дашеньку😍 і зацілувати її солодкі щічки выбирайте вибирайте яка фотка наша Вам подобається найбільше😊 😋 😘", - прокоментувала свою публікацію Українська знаменитість.

Аліна Гросу
Аліна Гросу

Крім цього, популярна співачка вказала геолокацію – де були зроблені дані фотографії, - Чернівці.

Численні юзери соціальної мережі, які підписані на сторінку Аліни, пильно спостерігають за її особистим життям, а також активно коментують кожну публікацію своєї улюблениці.

"Всі фотки супер! Аліночка, вам так йде бути матусею, нехай поки крісної!😉 🔥 👍 😌 ", "Всі фото дуже красиві, і вам дуже йде з дитиною, удачки вам і з наступаючими святами!!!", "Всі ❤️тобі так іде😍 😍 😍 😍", - залишають відгуки фоловери української актриси.

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Нагадаємо, що талановита українська співачка Аліна Гросу дала відверте інтерв'ю.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Аліна Горосу продемонструвала публіці свою нову роботу.

Також портал "Українці" писав, що відома українська актриса Аліна Гросу звернулася до шанувальників з проханням.