"Телезведа" і "Телетріумф" - саме цими преміями може похвалитися українська телеведуча Лідія Таран, яка вирішила порадувати своїх шанувальників наймилішим знімком у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показала аудиторії своє далеке дитинство і розповіла несамовиту історію, яку проходив кожен.

Відповідну публікацію Лідія Таран оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Українська телезірка і красуня постала перед публікою на своїй фотографії в далекому дитинстві, в дитячому садку. Вона одягнена в костюм, в якому виступала для батьків. Можна помітити, що якість фотографії - досить стара і в чорно-білих тонах.

Знаменита ведуча "ТСН" також розповіла історію про те, як вона дізналася, що Діда Мороза не існує, і що роль цього вигаданого персонажа грала її мама. Крім цього, за її словами, про це знали всі, крім самої Лідії.

Фото Лідії Таран
Фото Лідії Таран

"Коли тобі щойно сказали, що цей Дід Мороз - насправді твоя мама🎅😝 і всі крім тебе це знали раніше! Зрада? Бо так за одну закінчилася казка. Чи перемога-бо мама врятувала новорічне свято🎄 і що робити? Ревіти, сміятись чи просто відвести очі?🙃 потім всі живили питалм мене, чи це не косоокість в ранньому віці?🙈 ні-це травма Дідом Морозом🙄 Ці ранки в садочках-суцільне випробування психіки! А вам легко давалися всі ці публічні виступи?🙈", - розповіла смішну і в той же час сумну історію Лідія.

Нагадаємо, що популярна українська телеведуча Лідія Таран показала публіці головну ялинку країни.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита телеведуча Лідія Таран зачарувала аудиторію модним знімком зі своєю дочкою.

Також портал "Українці" писав, що відома телезірка Лідія Таран показала публіці, як потрібно активно проводити вільний час.