Український шоумен, талановитий актор, один з найяскравіших і смішних чоловіків українського шоу-бізнесу Юрій Ткач зачарував аудиторію відеороликом, який розмістив у своєму акаунті в соцмережі. Він показав свою маленьку дочку на відпочинку.

Відповідну відеоленту Юрій Ткач опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Відомим, як актор, український гуморист став після зйомок у серіалах "Країна У" і "Одного разу під Полтавою".

Сьогодні важко уявити телепроект без участі українського гумориста. Він постійно радує телеглядача своєю неймовірною харизмою і унікальним почуттям гумору.

У своїй публікації актор постав перед публікою на зимовому відпочинку в Карпатах, куди помчав зі своєю сім'єю і близькими друзями.

Він піднімається на крані на снігову гору зі своєю маленькою дочкою Лізою, яку вже встигла полюбити українська аудиторія.

"Ззаду гори, а попереду?",- запитує Юрій у своєї дочки.

Вони піднімалися на гору, і український шоумен ставив це питання Лізі кілька разів, показуючи шанувальникам, яка мила у нього дівчинка.

"З малою завжди весело)))", - прокоментував свою публікацію гуморист.

Фото Юрія Ткача
Фото Юрія Ткача

Юзери соцмережі, які підписані на сторінку коміка, залишили чимало відгуків під відеороликом Юрія.

"Вона класна! Бережіть її та дружину 👍", "Крихітка❤️💕", "Дивлюся таке миле дитя ніби бог поцілував !!! Ось що значить хороший тато і мама 👏 ❤ ️ Люблю Люблю цю простоту теплоту і щирість в очах) завжди б дивилася і дивилася...",- пишуть фоловери під постом українського актора.

Коментарі на пост Юрія Ткача В Instagram
Коментарі на пост Юрія Ткача В Instagram

Нагадаємо, що знаменитий український гуморист Юрій Ткач порадував шанувальників ранковими кадрами зі зйомок.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий український актор Юрій Ткач показав шанувальникам кумедне відео зі своєю участю.

Також портал "Українці" писав, що популярний шоумен Юрій Ткач показала публіці теплий знімок зі своєю дочкою.