Екс-учасник групи "ДіО.Фільми", яка розпалася в 2015 році, радіо - і телеведучий, український співак і чоловік знаменитої Наді Дорофєєвої Володимир Дантес поділився кумедними кадрами в своєму акаунті в соціальній мережі. Він показав аудиторії своє дозвілля зі своєю коханою дружиною.

Відповідну відеоленту Володимир Дантес оприлюднив на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Український співак, який довгий час перебував у тіні, останнім часом досяг висот популярності. Він випустив кілька своїх нових хітів і все частіше з'являється на екранах телебачення.

Володимир Дантес
Володимир Дантес

Він був зірковим гостем в гумористичному шоу "Ліга сміху", але незабаром його запросили зайняти крісло члена журі і тренера. І ось тоді Володимир виклався на повну, показавши відмінну акторську гру.

Відомо, що в кінці 2020 року український артист зі своєю дружиною Надею полетіли на Балі на відпочинок. У своєму відеоролику Дантес показав кадри з їх спільного дозвілля. Подружжя приїхало на ринок в Джимбаран.

Стриз Володимира Дантеса
Стриз Володимира Дантеса

Артист знімав на відео місцеву атмосферу і жартівливо підколював свою кохану дружину, через що нарвався і отримав відповідний жест.

"Надя каже, на себе подивитися, ну я прийшов тримати цей ринок, якщо що. Хлопці, всі віддаємо данину...", - жартівливо звернувся до шанувальників співак.

Нагадаємо, що український артист Володимир Дантес продемонстрував публіці свої таланти.

Як раніше повідомляв портал "Українці", український співак Володимир Дантес показав, як потрібно готувати екзотичні страви.

Також портал "Українці" писав, що знаменитий артист Володимир Дантес показав, чим він буде займатися у відпустці.