Популярна українська телеведуча, знаменита співачка, дружина Влада Топалова, а також актриса Регіна Тодоренко зачарувала аудиторію шикарним сімейним знімком на відпочинку в теплих краях.

Відповідну фотографію Регіна Тодоренко оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

На своїй фотографії українська знаменитість постала в одному купальнику. Вона стоїть біля шикарного басейну, який ніби ширяє в горах і з якого відкривається шикарний вид на зелену природу.

Крім цього, на фотографії видно маленького підростаючого сина Регіни, а також її відомого чоловіка Влада Топалова.

Українська співачка тримає в руках селфі-палицю для шикарного сімейного кадру. Варто відзначити, що фотографія вийшла просто чудовою.

""Куди пропали Сі * ькі" або " дитина в подружньому ліжку-згуртування або кінець відносинам ?"🙈Майкл спав з нами до 9ти місяців. Так було зручно годувати його грудьми 2-3 рази вночі не встаючи з ліжка, тому що переривчастий сон та ще й з біганиною в іншу кімнату - це не про мене", - звернулася до аудиторії артистка.

Також Регіна розповіла історію з особистого життя і про те, як вона мало не забула про свою дружину через щільний графік.

Фото Регіни Тодоренко
Фото Регіни Тодоренко

"Ритм, в якому ми жили, не дозволяв інакше: підйом о 00:00, потім о 3:00 , о 6:30 - ранкове годування, о 7:00 мене вже чекали на знімальному майданчику, але ж раніше ми з чоловіком так любили поспати😆 🙈, могли валятися до полудня, перекусити і знову піти в сплячку. Страшно 😳 було змиритися з думкою, що колишнього життя вже не буде ніколи. Потихеньку ми навіть почали віддалятися один від одного, тк весь мій вільний час зайняла дитина. Я навіть на якийсь період часу геть забула про існування чоловіка 🙈", - продовжила українська зірка.

Нагадаємо, що українська артистка Регіна Тодоренко Покотила в лікарню напередодні Нового року.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита телеведуча Регіна Тодоренко звернулася до аудиторії з шикарного відпочинку.

Також портал "Українці" писав, що талановита українська артистка Регіна Тодоренко показала, яка вона прекрасна мама.