Влада Топалова і Регіну Тодоренко в 2021 році чекають великі проблеми. Їх сімейне щастя може закінчитися вже в найближчі місяці.

Регіна Тодоренко
Регіна Тодоренко

"Шлюб з Регіною Тодоренко – щасливий квиток для Влада. Він дає йому відчуття тилу, фундаменту. Але не все так просто у відносинах між ними. Тема розлучення буде часто звучати в цій парі, поки не трапиться реально. Цей шлюб приречений. Але, розставання буде немислимо важким і трагічним», – заявила професійний дипломований астролог, Таролог Афіна Март.

Фото Регіни Тодоренко
Фото Регіни Тодоренко

За словами астролога, Топалову тільки 35 років, але створюється враження, що співак прожив набагато більше. Його світовідчуття і життєвий досвід відповідають більш зрілому віку. Фахівець попереджає, що особливо кризовими для Влада будуть січень — лютий і жовтень — листопад 2021 року. Хоч артист і мудрий не по роках, але все ж повинен бути обачніше в цей час.

Влад Топалов
Влад Топалов

"Крім того, дирекційний Місяць стає в опозицію до натального Сонця. Можуть бути проблеми зі здоров'ям. Існує небезпека гострих запальних процесів, операцій, нещасних випадків від вогню або електрики. Відбудуться важливі зміни в оточенні, не виключений розлучення", - цитує астролога російське видання.

При цьому в творчих починаннях Топалова чекає успіх. Але це буде залежати від того, чи знайде артист баланс між своїм внутрішнім і зовнішнім світом.