Хрещениця відомої української артистки Ірини Білик, популярна актриса, чарівна співачка Аліна Гросу поділилася фотографіями в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показала своє дозвілля зі своїми близькими друзями під час зимових свят.

Відповідну публікацію Аліна Гросу розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що українська знаменитість активна на українській сцені ще з 4-х років, а саме - працює на професійному рівні з 1999 року. І ось, вона підросла і підкорила мільйони сердець своїми талантами і чарівною зовнішністю.

У своїй публікації українська артистка постала перед аудиторією в щоденному образі - чорна куртка, під якою можна побачити чорний светр під горло. Її оточують молоді люди-близькі друзі артистки.

Хлопці та дівчата знаходяться в кімнаті з дерев'яними стінами, що нагадують кімнату в якійсь лазні або сауні.

"Каталися в Тарашанах на плюшках з крутої гірки, дві секунди вільного падіння, життя перед очима і відбита попа 😂 😅 😅 😅 протилежна стать щаслива до жаху))) а мені було на що приземлятися, так що я посміхаюся🙃 🙃 🙃", - прокоментувала свою публікацію артистка.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

Багатотисячна публіка, яка підписана на сторінку артистки, активно залишає відгуки під кожним постом, і цей – не став винятком.

"Яка гарна пара з Романом!", " КРАСИВО ДИВИТЕСЬ З ТИМ МУЖЧИНОЮ,ЩО ПОРУЧ..ГАРНА ПАРА ЯКЩО ЩО 👍 🤗 💪 😍", "А навіть якщо ви разом, ви дуже красива пара! Не звертайте увагу на злі язики. Люди говорили і буде говорити! Щастя вам!", "Прям не віриться, що Ви пара🤗 щастя вам❤️", - коментують фотографії фоловери зірки.

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська співачка Аліна Гросу зачарувала публіку кадрами зі своїми шанувальниками.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита артистка Аліна Гросу показала аудиторії свій зимовий відпочинок з близькими друзями.

Також портал "Українці" писав, що талановита співачка Аліна Гросу зачарувала публіку теплими знімками зі своєю хрещеницею.