Знаменита українська співачка, володарка найпотужнішого голосу, переможниця музичного конкурсу "Євробачення" Джамала порадувала аудиторію відеолентою в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася в студії аудіозапису і продемонструвала свої таланти.

Відповідні кадри Джамала розмістила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Відомо, що в шкільному віці Джамала відчувала недоброзичливе ставлення в свою сторону від однокласників через її кримську національность. Одного разу її навіть побили, - про це Джамала розповіла у фільмі "Моя правда".

Джамала
Джамала

У своїй публікації українська знаменитість звернулася до аудиторії з інтригуючою пропозицією.

"В голові не вкладається здається все! Показати процес як я люблю нашаровувати голоси? (вокальні партії)", - підписала фотографію зірка.

Сторіз Джамали
Сторіз Джамали

Крім цього, вона показала пару відеороликів, на яких співає в режимі live на різних голосах, за її словами, різними вокальними партіями (3 голоси).

Після цього можна було почути ефект всіх трьох голосів одночасно, що дуже радує слух і вуха шанувальників.

Сторіз Джамали
Сторіз Джамали

"І мій улюблені ефект "ділея", який я роблю сама", - показала свій талант Джамала.

Вона сама робить повтор свого голосу, в той час, як у багатьох артистів за них це робить комп'ютер.

Нагадаємо, що популярна артистка Анна Седокова розповіла шанувальникам, як вона починала свою кар'єру.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита співачка Джамала розповіла шанувальникам про своє нелегке життя в дитинстві.

Також портал "Українці" писав, що відома українська співачка Джамала показала аудиторії кадр зі свого дитинства на батьківщині.